Wakacyjna impreza w plenerze? Postaw na ciekawy motyw przewodni!

Wakacyjna impreza w plenerze

Przyjęcia z motywami przewodnimi przywędrowały do nas z zachodu i bardzo szybko stały się najgorętszym trendem wśród organizatorów imprez. Impreza tematyczna to świetna alternatywa dla tradycji i powiew świeżości zapewniający doskonałą zabawę. Nie jest więc potrzebna już okazja do spotkania, bo… okazję możemy stworzyć sobie sami! Należy zadbać jedynie o dekoracje i ciekawy motyw przewodni. Pomysłów na imprezę w plenerze jest całe mnóstwo. Impreza w kosmosie, powrót do lat 80tych, a może wakacje na Hawajach?

Najważniejsze w imprezach tematycznych są detale

Urlop na Hawajach, odprężająca muzyka, naszyjnik z kwiatów i drinki w skorupce kokosa… Chcąc przeżyć sielankowe, hawajskie wakacje nie trzeba już lecieć dwunastu tysięcy kilometrów i wydawać oszczędności życia, bo można poczuć się jak na wyspie i dać się ponieść fantazji niewielkim kosztem. Jako alternatywę dla hawajskiego urlopu warto w pewien słoneczny, ciepły dzień wyprawić chociażby garden party inspirowane egzotycznym urlopem, włączyć egzotyczną składankę piosenek, zadbać o ozdoby hawajskie i zaprosić bliskich do wspólnego spędzenia czasu w niecodzienny sposób. Dekoracje to synonim imprez tematycznych, to one odpowiedzialne są za sprzyjający klimat i robią największe wrażenie na gościach. Za must have takiego przyjęcia uważa się papierowe girlandy i balony, dostępne w przeróżnych kształtach i kolorach, wzorowane na popularnych motywach. Ciekawą propozycję dekoracji stanowić mogą kultowe już flamingi w postaci balonów foliowych, które stanowią świetną alternatywę i ciekawą ozdobę. Aby lepiej poczuć klimat Hawajów można zadbać nie tylko o elementy dekoracji, ale warto też zwrócić uwagę na wygląd zarówno gości, jak i organizatorów. Ciekawym rozwiązaniem są rajskie okulary przeciwsłoneczne, kolorowe spódnice, kapelusze i sombrera, kwiaty we włosach i naszyjniki. Tak naprawdę ograniczenie stanowi wyłącznie wyobraźnia.

A może bilet na Hawaje?

Dobre przyjęcie zaczyna się od zaproszeń, które ujawnić mogą kawałek tajemnicy, jaką owiana jest wakacyjna impreza w plenerze. W łatwy sposób można wykonać je własnoręcznie albo kupić gotowy zestaw hawajskich zaproszeń i wręczyć gościom. Dobrze jest już od początku przełamać lody i rozdać uczestnikom tradycyjne, tęczowe naszyjniki z kwiatów i przywitać pozytywnym, hawajskim Aloha! Dla zainteresowanych warto zaproponować napoje w skorupkach kokosów albo papierowych kubkach w kształcie ananasów i hawajskie parasolki do drinków oraz słomki z tradycyjnymi medalionami. Na takie wydarzenie, jakim jest impreza tematyczna w hawajskim stylu warto zainwestować w akcesoria barmańskie, aby zimne napoje wypadały jeszcze bardziej egzotycznie od tradycyjnych. Do zestawu warto dodać drewniane eco sztućce, kolorowe serwetki, pikery koktajlowe do mieszania drinków oraz papierowe talerzyki w stylu paradise, które naprowadzą przybyłych gości w klimat hawajskich wakacji.

Z pomocą wyobraźni i kilku hawajskich gadżetów można zamienić ogród we wspaniałe, egzotyczne przyjęcie w plenerze i niezapomniane wspomnienia na lata. Ważne, aby poczuć się jak na letnim urlopie, skupić na danej chwili i cieszyć się z dnia dzisiejszego, bez towarzyszących nam trosk. To, w jaki sposób będzie wyglądał nasz hawajski raj, zależy jedynie od niewyczerpanej puli naszych pomysłów i własnego, indywidualnego stylu. Dlatego warto wspomóc się kolorowymi dekoracjami i cieszyć wakacyjnym przyjęciem w plenerze.