Niszczarki Rexel – najczęściej wybierane modele

niszczarka biurowa

Wśród praktycznych urządzeń biurowych znajdują się niszczarki. Niezależnie od tego, czy pracujemy z domu, czy z biura, warto mieć taką pod ręką. Dzięki niej możliwe jest bezpieczne i skuteczne utylizowanie dokumentów, kart oraz różnego rodzaju nośników danych. Jeżeli na co dzień administrujecie danymi klientów i użytkowników, to niszczarki pomogą również w zachowaniu procedur wyznaczonych przez RODO.

Niszczarki Rexel – popularne modele

Wśród wiodących producentów niszczarek biurowych i przemysłowych znajduje się firma Rexel. Jakie niszczarki Rexel cieszą się największym zainteresowaniem klientów?

Rexel Auto+ 750M automatyczna

To niezwykle wydajny model niszczarki Rexel, który doskonale sprawdza się w intensywnej biurowej eksploatacji. Niszczarka ma pojemnik na ścinki o pojemności 115. litrów, dzięki czemu nie wymaga częstego opróżniania. Podajnik pozwala na załadowanie do niego aż 825 kartek A4, a niszczarka automatycznie potnie je na ścinki. Model ten z powodzeniem poradzi sobie nie tylko z papierem, ale również z płytami CD, zszywkami, kartami kredytowymi i spinaczami. Poziom hałasu 60 dB pozwala na swobodną pracę biurową w pobliżu niszczarki. Ponadto produkt przystosowano do pracy ciągłej przez 60 minut.

Rexel Auto+ 600M automatyczna

To kolejny z flagowych modeli producenta Rexel. Niszczarka cechuje się nieco niższą wydajnością od wcześniej opisanej, ale jest przy tym dużo tańsza. Doskonale sprawdzi się w warunkach biurowych, także w trakcie intensywnej pracy. Pojemnik na 80 litrów pozwala na gromadzenie ścinek w dłuższym okresie, a urządzenie jest w stanie pociąć automatycznie aż do 660 kartek A4 włożonych jednocześnie do podajnika. Ten wydajny sprzęt biurowy poradzi sobie z powodzeniem z kartami kredytowymi, płytami CD, spinaczami i zszywkami. Cechuje się wysoką klasą bezpieczeństwa, poziomem hałasu 60 dB oraz możliwością pracy ciągłej przez 60 minut.

Rexel Mercury RDX2070

Wśród klientów o mniejszych potrzebach dużym zainteresowaniem cieszy się kompaktowa niszczarka Rexel Mercury RDX2070. Zajmuje ona mniej miejsca w biurze i jednocześnie zachowuje swoją wysoką wydajność. Urządzenie doskonale sprawdzi się w utylizacji papieru, laminowanych dokumentów, kart kredytowych, płyt CD, zszywek i spinaczy biurowych. Wysoka klasa bezpieczeństwa i hałas na poziomie 60 dB to jedne z atutów tego modelu. Pojemnik na 70 litrów sprawia, że jego opróżnienie niezbędne jest dopiero po zniszczeniu około 850 kartek. W podajniku ręcznym można umieścić do 20 kartek, co w zupełności wystarcza w podstawowej pracy biurowej. Jest to ekonomiczna alternatywa do mniejszych biur oraz przestrzeni, gdzie nie pracuje się na co dzień z dużą liczbą dokumentów.

Rexel Auto+ 500M automatyczna

Ten model niszczarki automatycznej również cieszy się dużym powodzeniem wśród wymagających klientów. Pojemnik na 80 litrów pozwala na utylizację blisko 1000 kartek. Urządzenie poradzi sobie z automatycznym niszczeniem do 500 kartek umieszczonym w podajniku. Podobnie jak poprzednie modele, ten również poradzi sobie świetnie z płytami CD, zszywkami, spinaczami i kartami kredytowymi. Podajnik posiada dodatkową blokadę, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania sprzętu w biurze lub w domu.

Niszczarka biurowa to sprzęt, który warto mieć w pobliżu stanowiska w pracy. Wpłynie korzystnie na efektywność naszej codziennej pracy.