Dla ceniących wygodę – najmniejszy smartfon

x4-soul

Szukasz telefonu o niewielkich gabarytach, z wyjątkowymi funkcjami, a jednocześnie nie chcesz decydować się na przestarzałe telefony z tradycyjną klawiaturą? Potrzebujesz telefonu, który spełni wszystkie Twoje preferencje?

Smartfon idealny

Oferta smartfonów jest tak bogata, że ciężko przez nią przebrnąć. Wybór jest bardzo duży, ale kiedy cenimy sobie wygodę użytkowania telefonu, przy jednoczesnej funkcjonalności, sprawa nie jest już taka prosta. Duże smartfony ze względu na swoje rozmiary są przede wszystkim mało wygodne. Zabierają sporo miejsca. Ich noszenie i codzienne użytkowanie zwiększa prawdopodobieństwo uszkodzeń. A o te wyjątkowo nietrudno. Nawet solidne kabury i poliwęglanowe folie nie dają stuprocentowej gwarancji, jeśli ekran jest duży, a telefon wyjątkowo cienki. Duże ekrany w smartfonach przekładają się na duży pobór energii. Sprawiają, że telefony ładujemy codziennie, całą noc, albo nawet kilka razy na dzień, jeśli dużo rozmawiamy.

Funkcjonalność i wygodne korzystanie z telefonu jest ważne, zwłaszcza jeśli prowadzimy działalność gospodarczą, dużo pracujemy, albo po prostu telefon jest dla nas rozrywką. Współcześnie to smartfony zastępują komputery, co sprawia, że przeglądamy Internet częściej w telefonie, nie potrzebując do tego celu dużego komputera. Transmisja danych mocno ogranicza korzystanie z telefonu, gdyż powoduje duże zużycie baterii. Rozwiązaniem są małe smartfony, które mimo niewielkich rozmiarów oferują wysoko zaawansowane funkcje.

Marka Allview oferuje ciekawe rozwiązania dla wygody i pełnej funkcjonalności.

Najmniejszy smartfon – ogromne możliwości

Model P6 Energy mini to telefon do zadań specjalnych. Zapewnia długą wytrzymałość baterii, dlatego biznes czy rozrywka będą niemal nieograniczone. 400 godzin w trybie czuwania i niemal 12 na rozmowy to coś, co sprawia, że telefon będzie niezwykle funkcjonalny. Dodatkowo włączając tryb oszczędzania energii, wydłużymy czas pracy akumulatora. Telefon został wyposażony w funkcję Turbo Pobierania. Sprawia ona, że korzystanie z Internetu może być jeszcze szybsze i przyjemniejsze. Funkcja przyspiesza pobieranie plików powyżej 20 MB.

Allview X4 Soul Mini 3 GB to niezwykły telefon z 5-calowym wyświetlaczem, który fabrycznie został pokryty szkłem ochronnym ekranu japońskiej firmy Asahi o nazwie Dragontrail. To super mocne szkło, którego wytrzymałość zadziwiła konkurentów, zwłaszcza Gorilla Glass. Asahi Dragontrail jest 6-krotnie bardziej wytrzymała niż tradycyjne szyby ekranów smartfonów. Ponadto telefon nadaje się do świetnych zdjęć. Główny aparat to 13 megapikseli, a przedni 8. Smartfon posiada czytnik lini papilarnych, co zabezpiecza telefon przed korzystaniem przez niepowołane do tego osoby. Istotna jest także funkcja dual SIM. Możemy obsługiwać prywatne, jak i służbowe połączenia. Telefon działa płynnie dzięki 3 GB pamięci RAM. Bratem bliźniakiem tego telefonu jest smartfon X4 Soul Mini 2GB. Odróżnia go wersja pamięci RAM.

X4 Soul Mini S to wyjątkowy design przy komforcie korzystania z telefonu za pomocą jednej ręki. Dyskretne zaokrąglenie ekranu sprawia, że smartfon wyjątkowo dobrze i pewnie leży w dłoni. Mimo, że to bardziej ekonomiczna propozycja, smartfon posiada opcję dual SIM. Pozwala na rozszerzenie pamięci telefonu nawet o 128GB w trybie single SIM. X4 Soul Mini S posiada funkcję podziału ekranu, co pozwala na wyświetlanie dwóch aplikacji jednocześnie.

P9 Energy mini to smartfon potężnej mocy. Akumulator o pojemności 4,000 mAh zachwyca każdego swoją wytrzymałością. Naładowana bateria umożliwi 360 godzin pracy w trybie czuwania i 20 godzin rozmów. Dodatkowo smartfon oferuje tryb ekstremalny, dzięki któremu po doładowaniu telefonu przez 10 minut, możemy rozmawiać kolejne 2 godziny! Telefon zapewnia wyjątkową prywatność. Wyposażony jest w prywatną przestrzeń do przechowywania niedostępnych dla nikogo poza nami kontaktów, wiadomości, połączeń, a także zdjęć i aplikacji. Telefon łączy w sobie znakomitą funkcjonalność, ale równie ciekawy i bardzo elegancki design.

Każdy z tych modeli pozwoli na wygodne użytkowanie smartfonu. Ułatwi szereg codziennych obowiązków, a także zapewni rozrywkę.

Źródło: Allview.pl – Smartfony, tablety, urządzenia smart